סל ירקות אורגני
איור של חווה

אודות הירוקה

כמה פעמים הבטחתם לעצמכם לאמץ אורח חיים בריא ואקולוגי? "ממחר אפסיק לצרוך ג'אנק ואתחיל לאכול בריא", או "ממחר אצרוך רק כמה שצריך, אתחשב בכדור הארץ ואשמור על הבריאות שלי ושל יקיריי", נשמע לכם מוכר? אלו בדיוק השאלות שהביאו אותי להקים את "הירוקה" ואת הקהילה סביבה, ואנחנו פה כדי לעזור לכם לעשות את השינוי.

"הירוקה", נולדה בשיאו של משבר הקורונה. משבר שהציף וחידד מחשבות ותובנות על הקשר בין מה שאנחנו מכניסים לפה לבין מה שקורה בעולם; היחס לסביבה ולמשאבים, הזיהום, הדישון והריסוסים. עם כל אלה הבשילה ההכרה שמכאן ואילך חשוב לנו שננהל אורח חיים ששם דגש על בריאות, יחס הוגן לסביבה וכבוד לחקלאות, לפרי האדמה, למקומי ולעונתי.

אורגני, אקולוגי, מקומי – זהו השילוש הנכון.

"הירוקה" מקשרת בין הצרכן לחקלאים ולפרי האדמה, אבל לא רק. היא יותר מזה, "הירוקה" היא קהילה של אנשים שאכפת להם מהסביבה, מאיכות, מטריות ומבריאות. ב"הירוקה" תמצאו מידע, עדכונים, מוצרים ושפע רעיונות שיעזרו לכם להיות אורגניים ואקולוגיים. לצד הכתבות והמתכונים הנהדרים תוכלו לרכוש ירקות ופירות וסלים קבועים שמגיעים ישירות ממגדלים אורגניים בפיקוח עד פתח ביתכם, כמו גם ביצי חופש מדהימות בטעמם וטריותן, מוצרים נפלאים מ"נאות סמדר", נרות טבעיים ריחניים של "Ammaros", חומרי ניקוי וטיפוח אקולוגיים ועוד מוצרים שיהפכו את החיים ליותר בריאים ונכונים.

אם גם אתם "ירוקים" בנשמה, בואו להיות חלק מקהילה צומחת של אנשים שאכפת להם מהסביבה ומבריאותם.

בריאות, בריאות, בריאות, לכולם

Field Trip in Nature

ספקנו עומדים בתקן:

1/1